KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581258
nr 1358 1258
Gunnar Asplund, Skärgård. Signerad, daterad 1951. Olja på pannå, 45x32
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:34:03
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr